Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Jordánia

cserukka, 2003. június 06. 16:25
Sziasztok! Én tavaly jártam Jordániában és valami csodálatos volt. az idén is készülök vissza, ezért is hoztam létre ezt a fórumot. Minden infó, apró érdekesség érdekelne (a szokott látványosságok természetesen már megvoltak). Valamint ha idetéved plyan kalandvágyó Mber, aki hezitál, hogy menjen-e Jordániába, vagy sem.. nos én állok rendelkezésére, ha személyes tapasztalaton alapuló infóra van szüksége.
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (37 találat)
ychl, 2003-08-07  13:36
Sziasztok!

A párommal most jöttem meg Jordániából, és mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a gyönyörű országot és az ott élő nagyszerű embereket. Taxival bejártuk az egész országot, fürödtünk/napoztunk/korallokban gyönyörködtünk, jókat ettünk-ittunk, megismerkedtünk és hamar megbarátkoztunk a helybéliekkel, szóval minden csodálatosan jól sikerült!
Ha a részletek érdekelnek, kérdezettek bátran! De ne sokat töprengjetek, nem hiszem, hogy ezen a rendkívül alacsony áron jövőre is ki lehet majd jutni!

Üdv: ychl@freemail.hu
shortmartin, 2003-08-04  01:22
Én is most készülök Jordániába, és szívesen vennék minden tanácsot. Előre is köszi: shortmartin@hotmail.com
julis, 2003-07-02  13:17
sziasztok!
én most akarom befizetni a jordán utat, de fogalmam sincs milyen lehet az egész, ha tudnátok irni pár dolgot megköszönném.
rkan, 2003-06-19  17:06
E-mail címem: rkan@mailbox.hu.
Elöre is kösz!!
cserukka, 2003-06-16  09:55
Kedves Rkan!

Csak azt mond6om: gratulálok, Ön jól választott...
Ha adsz e-mailcímet, szívesen megírom tapasztalataimat és a szerintem tudniérdemes dolgokat..

minden jót!
rkan, 2003-06-08  11:20
Szia!
Mi most szeretnénk menni a közeljövőben Jordániába.
Minden az országgal kapcsolatos élményed, és hasznos tudnivaló érdekelne!!
Előre is köszi!
cserukka, 2003-06-06  16:26
Sziasztok! Én tavaly jártam Jordániában és valami csodálatos volt. az idén is készülök vissza, ezért is hoztam létre ezt a fórumot. Minden infó, apró érdekesség érdekelne (a szokott látványosságok természetesen már megvoltak). Valamint ha idetéved plyan kalandvágyó Mber, aki hezitál, hogy menjen-e Jordániába, vagy sem.. nos én állok rendelkezésére, ha személyes tapasztalaton alapuló infóra van szüksége.