Tel.: 06 1 371 21 91 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Fórum

Témakörök

Ha új témakört szeretne létrehozni, kérjük előbb jelentkezzen be!
Keresés

Témakörök (222 találat)
Foltvarrás
totyika, 2002. december 11. 20:50 (legutóbb hozzászólt fv., 2006. február 25. 17:12)

Most ismerkedem a foltvarrással, minden érdekel ezzel kapcsolatban. Szívesen fogadok el mindenkitől tanácsot. Levelezőtársat keresek erről a témáról.
Kolumbia
killaruna, 2006. február 24. 10:41 (legutóbb hozzászólt killaruna, 2006. február 24. 10:41)

Sziasztok!
Egy szerencsés véletlen okán Kolumbiába utazok áprilisban, de nem sok infóm van az országról. Elsősorban praktikus tanácsoknak örülnék (mit, hova, ételek, kerülendő dolgok stb.), ha empírikus tapasztalatotok van, kérlek titeket, osszátok meg velem!
Köszi: Anselmo
Malájzia
hundionysos, 2006. február 11. 11:22 (legutóbb hozzászólt hundionysos, 2006. február 11. 11:23)

Sziasztok,

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy azok akik jártak már Malaájziában, vagy Szingapúrban meg tudják osztani gondolataikat. Ízelítőnek néhány kép, és beszámoló (még nem teljes)
Tanulas Londonban
vicky13, 2006. január 07. 12:54 (legutóbb hozzászólt vicky13, 2006. január 07. 12:54)

Sziasztok, szeretnek erdeklodni tud e valaki erdemleges infot nyujtani az angliai tanulasi lehetosegekrol, van e naluk kredit, meg ilyesmi, foiskola, egyetem vagy ami itthon OKJs, vagyis hogy hol lehet ezeknek utananezni. koszi
Élmények Tenerifén
Tenerifusz, 2005. március 03. 23:08 (legutóbb hozzászólt vicky13, 2005. december 31. 09:32)

Sziasztok!

Szeretnénk mindenkivel megosztani azt csodálatos élményt , amit Tenerifén átéltünk!

Nem gondoltuk volna, hogy egy "tengerpart" ekkora élményt tud nyújtani ( eddig erdő és hegy mániásak voltunk).

Mindenkinek nyugodt szívvel tudjuk ajánlani, mivel személyesen megtapasztaltuk, hogy tutira műkődik és sehol az apró betűs rész!!!

Röviden a lehetőségekről, amiről még órákig (oldalakon) keresztül mesélhetnénk, ha valakit komolyan érdekel, írjon bátran a magán címünkre! Válaszolunk és segítünk, amiben tudunk.

Az általunk tesztelt INGYENES SZÁLLÁS "feltételei":

- az utazás egyénileg történik (olcsóbb repülőjegy beszerzésében segíteni tudunk)

- a legmagasabb (arany koronás) kategoriájú apartman egy hétre INGYENES volt!

- feltétele: meghallgatni egy kötetlen előadást, mindenféle vásárlási kényszer

NÉLKÜL! Kb: másfél óra (ennyit megér egy hét szállás, nem? :-)))

- 200 euro (kb. 50.000 Ft.) kaució, amelyet távozáskor visszaadnak (ha van dombornyomású hitelkártyája, erre a célra alkalmazható)

- az utazás időpontja szabadon megválasztható, az ügyintézés kb. 1 hónappal előtte kezdődik

- várjuk az érdeklődőket privátban

Tenerifusz

Ui: sok-sok élményt mindenkinek!!!
Toronto
katkalin, 2005. december 13. 20:24 (legutóbb hozzászólt katkalin, 2005. december 13. 20:24)

Torontoi munkalehetoseg erdekelne.Mar itt vagyok.Elsosorban gyermekfelugyelet, de takaritas is elvallalok min4 ora.Nagymam koru vagyok.Elore is koszonom.
Kanada
Mr Frost, 2003. április 16. 14:41 (legutóbb hozzászólt katkalin, 2005. december 13. 20:17)

A nyáron szeretnék munkát találni Kanadában, nem mellékesen ott van a barátnőm.TEHÁT HA BÁRKI TUDNA VALAMIZ AJÁNLANI AZT SZÍVESEN VENNÉM.A cél pedig Montreal vagy Toronto
Koszovó
befe, 2005. december 05. 15:09 (legutóbb hozzászólt befe, 2005. december 05. 15:09)

Ez év októberében egy kedves koszovói meghívásnak tettünk eleget
Svedorszag
manda, 2002. november 05. 17:48 (legutóbb hozzászólt isabaelle, 2005. november 29. 17:16)

Sziasztok!
Olyan Svédországban élő magyarokat keresek, akik információval és tanácsokkal tudnának szolgálni a kiköltözéshez.
Üdv: manda
Rodosz
olgi, 2002. július 08. 15:55 (legutóbb hozzászólt Törőcsik Kálmán, 2005. november 11. 10:30)

Sziasztok! Az idén Rodoszra megyek nyaralni. Ha valaki járt már ott írjon róla néhány dolgot légyszi. Eddig kétszer voltam Korfun, ennyi a Görögországi élményem. Viszont az nagyon pozitiv volt.