Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Brazília

galinha_1, 2003. szeptember 23. 16:20
Sziasztok!
Volt valaki mostanában Brazíliában? Tapasztalat?
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (6 találat)
ipanema, 2004-03-24  20:08
Sziasztok, egy új honlapot ajánlok nektek: www.ipanema.hu. Csodaszép brazil függőágyakat forgalmazunk, de szeretettel várunk mindenféle történetet, kérdést, levelet, fotót, stb. ami Brazíliával kapcsolatos! E-maileket az info@ipanema.hu címre is küldhettek!

Üdv:

zoli
Szilvaa, 2004-03-22  22:33
Sziasztok,

nem készül valaki véletlenül április 2. felében Rio-ba? Mi 18-27-ig tervezzük, hogy megyünk, eddig ketten vagyunk, ha valaki csatlakozni szeretne, írjon a szilvad@freemail.hu-ra.
Még nem voltunk, úgyhogy nekünk fehér folt...
szuzita, 2004-03-20  17:00
Ha meg Braziliaban vagy feltetlenul menj el Bonito-ba,mert vmi allati klassz hely es nem veszes penzugyileg. Sao Paolo metropolisz de konnyu kiigazodni a metron...en csak 3 hetet voltam ott Braziliaba de alig varom hogy visszamenjek...talan jovore Salvador-Bahia...
Aki szeret elni es bulizni az menjen Braziliaba!! A szamba es a forro mindenutt luktett...
cssulyok, 2004-01-18  17:29
Rioban vagyok 1hete es nagyon elvezem! Gyertek nyugodtan es bar van pici igazsag a nagykovetseg fenyegeteseiben, azert nem kell tulsagosan paranoid hangulatban erkezni. 1szeruen csak hasznald az eszed es ne nagyon bizz idegenekben. Repterrol busszal gyorsan a szallashelyre, csomagok biztonsagban s onnantol max a napi penzednek lesz hult a helye. En eddig csak mosolygos, kedves, segitokesz brazilokkal futottam ossze, bar nem is villogtatom a vadiuj nikon fenykepezoemet...

2honapig maradok itt, ki is vettem 1 lakast a Copacabanan kozel a parthoz a Meridien hoteltol 50meterre. Ket szobas a peco, tehat ha allod a berlet felet tied a masik szoba! Vigyazat: Franciaagy! Van szep furdo, nagy konyha es helyes kis nappali. En napi 120realt fizetek legkondi nelkul. Ha kell a hutes, 70ert bekoltozhetsz. Ha erdekel irj a cs@irj.hu -ra vagy telefonalj: 005521-87152945 -ennel olcsobb szallast max dormatori hostelben fogsz talalni!
Jo is itt a tel! 25-30fok! Kalandra fel!
Marcius kozepen lelepek kalandozni!
kelety1, 2003-11-11  17:25
Én is oda megyek, március 1-én, keresek egy útikönyvet, + 1 útitársat!
szuzita, 2003-10-01  13:31
Meg nem voltam de most tervezek oda menni