Tel.: 06 1 371 21 91 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Fórum

Témakörök

Ha új témakört szeretne létrehozni, kérjük előbb jelentkezzen be!
Keresés

Témakörök (220 találat)
Törökország
bdetici, 2006. június 01. 15:51 (legutóbb hozzászólt bdetici, 2006. június 01. 15:51)

ki tud nekem infókat Alanyáról? Esetleg valami érdekességek?Mit fogadnak el jobban Eur-t, Usd-t?
Egyiptom
tündér, 2005. augusztus 18. 11:20 (legutóbb hozzászólt 012, 2006. május 26. 15:34)

Sziasztok!
A köv. évben szeretnénk a barátnőmmel Egypitomba utazni. Tud-e valaki beszámolót, vagy információt küldeni korábbi nyaralásáról??
Köszi:
Tündér
családi kastély kerestetik
tika, 2006. május 23. 13:18 (legutóbb hozzászólt tika, 2006. május 23. 13:18)

|Wamberszky Mártának hívnak,kutatom a gyökereimet,érdekel a családom története.Apukám állítja hogy valaki azt mondta neki,hogy Lengyelországban járt egy Wamberszky nevezetű muzeumban,vagy csak látta, hogy egy szép házon állt ez az igen ritka családnév.Semmi infom nincs ezzel kapcsolatban,de ha igaza van lehet, hogy családom gyökerei Lengyelországból indultak.Én nem tudok eljutni olyan messzire,de ha valaki járna Lengyelországban és találkozna a Wamberszky névvel,kérem írjon.Köszi
Nyári utazás a Baltikumba! Gyertek velem fiatalok!
Balticum, 2006. április 15. 19:14 (legutóbb hozzászólt Balticum, 2006. április 15. 19:14)

Minszk-Vilnius-Riga-Tallin-Szt. Pétervár-Helsinki útvonalra kb. 10-14 napra keresek utitársakat. Minszkig repülővel, onnan vonat, busz, vagy ahogy sikerül. Helsinkiből vissza ismét repülővel. 3-4 jelentkező utitárs esetén elindulok saját autóval is, mert úgy olcsóbb. Az időpont, az időtartam, az útirány bizonyos mértékig rugalmas. Hátizsákos jellegű, low budget utat tervezek, szállás youth hostelekben. Angolul, németül, oroszul (kicsit) beszélek. Gyakorlott utazó (kb. 40 országban jártam), nagyon nyitott, rugalmas, pörgős, vidám, negyvenes, nem hisztis, független értelmiségi pasi vagyok. Bárki, aki hasonló beállítottságú, és errefelé vágyik, nemre, korra, létszámra való tekintet nélkül wellcome! :)
Aki ismeri ezt a régiót, kérem ossza meg velem a tapasztalatait!
Angliában dolgozó Magyarokat keresek!
Sz. Tomi, 2005. október 18. 12:15 (legutóbb hozzászólt D_Angel, 2006. április 14. 22:52)

Sziasztok!Ha valaki tud valami melót Angliában az kérem hívjon(06-20/263-7286)vagy(06-92/317-546)számon!Bármi érdekel!Juniusi kezdéssel hosszú távú munka érdekelne!Köszi
Magyarok az Egyesült Királyság területén
Enci67, 2006. február 13. 10:20 (legutóbb hozzászólt D_Angel, 2006. április 14. 22:51)

Had invitáljalak meg a http://www.magyaroklondonban.com weboldalra.Természetesen nem csak Londoniakat várunk.Lap januárban indult, de már több mint 2000 tagunk van.Szeretnénk ha minél több itt élő vagy kiköltözni vágyó magyar látogatna bennünket, ezért a regisztrálók között nyereményjátékot is inditottunk. A dij 1 egy hetes dél-angliai nyaralás. A lapon naprakész ÁLLÁS és SZÁLLÁS INFÓ vár. A fórumban várjuk kérdéseiteket, tapasztalataitokat.Indithattok témákat benneteket érdeklő kérdésekről.
Firnezei informáciok
csányi, 2006. április 14. 22:32 (legutóbb hozzászólt csányi, 2006. április 14. 22:32)

Kiváncsi lennék arra, hogy mit érdemes megnézni,s hol lehet olcson étkezni
Üdülési csekk!
MNÜA, 2006. április 13. 13:00 (legutóbb hozzászólt Szerkesztők, 2006. április 13. 15:14)

Tisztelt Felhasználók! Az üdülési csekk átruházását, illetőleg megvételre történő felajánlását a törvény bünteti. E cselekmény készpénzt helyettesítő fizetőeszközzel való visszaélésnek minősül, amely a Btk.313/C.§. szerint két évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegetett. Alapítványunk minden tudomására jutott törvénytelenséggel szemben fellép. Amennyiben e törvénybe ütköző tevékenységet továbbra is tapasztaljuk, úgy büntetőjogi felelősségre-vonást kezdeményezünk, illetve feljelentést teszünk a Fogyasztóvédelmi Felügyelőségnél. Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány
Izrael
petike37, 2006. március 28. 18:48 (legutóbb hozzászólt Eperke20, 2006. március 29. 21:12)

Sziasztok!
Elertem eletemnek arra a pontjara, hogy vegre eljuthatok a Szent Foldre!
Ha barkinek hasznos informacioja van, kerem vegye a faradsagot es irjon nekem!
hurghada
mzoni, 2006. március 11. 19:38 (legutóbb hozzászólt mzoni, 2006. március 11. 19:38)

Sziasztok hurghadába menék a nyár végén csak olyan szálodába szeretnék meni ahol koralzátony van a partközelében ,ahol ellehet brügölni abc felszerelésbe. Ha tudtok ajálnjatok valami szállodát. köszi.