Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Miami Ultra Music Festival

miamifestival, 2013. január 22. 13:48
Irány Miami márciusban a világ legnagyobb elektronikus zenei fesztiváljára. 2 szuper hét a trópusokon, óceánparti szállással...
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (3 találat)
Szajbee, 2013-02-01  23:37
Szép napot!

Érdeklődnék, hogy hány fővel vágtok neki a kalandnak? Nekem is le van már zsírozva, és ha úgy alakul lehet találkoznék pár magyarral.

Üdv: Balázs
miamifestival, 2013-01-22  14:01
sorry az elírásokért, de olyan nagy izgalommal írtam, pedig nem először megyek oda. Sajnos utólag nem lehet korrigálni. A lényeg az utazáson van és hogy minden jól alakuljon. Akinek van kérdése az nyugodtan tegye fel. :-)
miamifestival, 2013-01-22  13:56
Aki imád elektronikus zenérű tombolni, imádja a hatalmas felhajtást, oda van a trópusi környezetért és pihenését kókuszpálma alatt hűsölve vagy jetski-zve képzeli el, az jöjjön velünk Miamiba idén máricusban. indulás március 9-én és 2 önfeledt szuperhét vár ránk a nagyfényes Miami Beachen.A Lufthansa 2 emeletes A 380-800-as repülőjével utazunk. Szállás apartmanban az óceánparton. Ellátás hideg étkezés és melegétkezés (ez utóbbi önellátóan). Irányár: 389 ezer ft. Irányér mert tartalmazza a festivál jegyeket is ami változhat.

Ár tartalmazza: repjegy, transzfer, szállás, hideg étel, fezstivál jegy, idegenvezetés

festivál info:

http://www.youtube.com/watch?v=3TlJWoM69ww

Óriási party, de akit ez nem érdekel az talál magának bőven programot: MiMI Ink Tattoo saloon. Film festival, egynapos hajóút a Bahamákra stb