Tel.: 06 1 371 21 91 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

OLCSO MAGANSZALLAS AMSTERDAMBAN

jmarti42, 2012. március 24. 10:57
10 percre a centrumtol szoba turistaknak konyhahasznalattal kiado.Wifi van.info:jrMaja@online.nl
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (10 találat)
szabinavagyok, 2017-04-27  14:53
Csodaszép szállás biztonságos, szép környéken, közel a belvároshoz(10-12 perc villamossal). A reptérről is könnyen megközelíthető. A közelben étterem, kávézó, piac, kisbolt. A szállás tágas, tiszta,kényelmes 4 főnek is+ tele van pozitív energiával, jó volt ott lenni. Márti kedves és segítőkész. Tele van szeretettel, és olyan kisugárzása van, hogy a vendég egyből tudja a lehető legjobb helyre érkezett Amszterdamban. Köszönöm szépen a családom nevében is a szálláslehetőséget. Nagyon jól éreztük magunkat. Szívből ajánlom mindenkinek! :-)
morine01, 2016-11-28  18:36
Alkalmazni érvényes nemzetközi angol nyelvi teszt eg.IELTS, TOEFL, ESOL, Celta, DELTA.

Járunk és szakosodott a termelés regisztrált TOEFL, IELTS, ESOL, CELTA / DELTA & amp; Más angol nyelvvizsgával. Felhívjuk figyelmét, hogy a IELTS & amp; TOEFL, tanúsítványok eredeti és nyilvántartásba az adatbázis és lehet verified.After a megrendeléskor ez mindössze néhány nap számunkra, hogy adatait a rendszerben

Miután a részleteket betudni a rendszerben ez lesz a IELTS vagy TOEFL weboldalak / rendszer egyszer valaha, és meg fog jelenni a valós, legális és ellenőrizhető örökre. Mi is segít, hogy érvényes munkavállalási engedélyek, jogosítvány, második p *** port és vízumok európai, USA, Kanada és Ausztrália. Az alábbiakban további dokumentumokat is kínálunk elfogadása tanúsítások keresztség tanúsítások születési bizonyítványok halotti bizonyítványok Válás tanúsítások házassági anyakönyvi Egyedi tanúsítványok prostitúció bizonyítvány Nagy
Iskolai oklevelek G.E.D. Oklevelek Home School Oklevelek főiskolai egyetemi fokozatok Trade Ügyességi tanúsítások társadalombiztosítási érvényesítése SSN száma jogosítvány utazási okmányok (útlevél, vízum, stb) További információ

Általános támogatás (realdocumentationservices@gmail.com)

hívjon minket a +237697737461 (whatsapp)

Ha a megrendeléskor velünk, akkor csak meg kell, hogy maradjon hátra, mert akkor nem lesz szükség, hogy a teszt személyesen, mint mi veteránok, akik szakosodott a tesztet, és megteszi a vizsgálat akkor kíséri a invigilators és a együttműködés van a British Council.

https://vimeo.com/185729397
Tomatom, 2016-09-06  19:04
Helló Márta!
Nemrég érkeztünk haza, sok emléket szereztünk a szállás szuper volt, a közlekedés szintén.
Biztos, hogy találkozunk még!
Varga család
dancsika, 2016-09-06  18:45
Kedves Márta!
Köszönünk mindent, a szállás remek volt, Nagyon jó volt a közlekedés a látnivalókhoz- Sokat segített mindeben. Éva
Paptag, 2014-10-12  13:00
Érdeklöknék ,hogy 2 felnött és egy 3 éves babának is meg felel a lakás párnapi ottlét.
elöre kösszi
Erzsoka, 2013-03-26  14:31
Sziasztok!
Csatlakozom az előttem szolokhoz. Nagyon jól éreztük magunkat a Barátommal. A lakás nagyon jó környéken van. Biciklivel 10 perc alatt bent voltunk a belvárosban. Az ár is megfelelő.
Mindenkinek bátran ajánlom!
Zsóka
sarosi.kata, 2012-07-25  21:50
sziasztok!
mindenkinek csak ajanlani tudom, a kozpont nagyon kozel van, a szoba szep, tagas es nagyon tiszta.
Jo a kornyek, a haz gyonyoru.
Nagyon jol ereztuk magunkat.

Kata
bmt14, 2012-04-02  21:52
Én már kétszer is megszálltam itt és csak megerősíteni tudom az előző komentet.
Tényleg nagyon hangulatos, tágas a szoba, jó a környék, és nagyon könnyen megközelíthető.
Sokkal jobban megéri, nem csak anyagilag, mint akár egy olcsóbb hotelszoba.
avaclav, 2012-04-02  18:49
Buon giorno!

Csak ajánlani tudom a Hölgyemény (jrMaja@online.nl) által kínált "létesítményt".
A fotók absz. hitelesek, minden ízléses, minden négyzetméter tiszta, az épület kerékpár nélkül is pillanatok alatt elérhető a központtól gyalog vagy villamossal. Az utca központi elhelyezkedése ellenére/mellett csendes, szívesen élnék ott.

Mi nagyon örültünk a lehetőségnek, ezúton is köszönöm az akkori gyors reakciót, illetve kedvességet.

Arr.
Gábor
jmarti42, 2012-03-24  11:07
Tagas szoba konyhahasznalattal turistaknak kiado. Wifi van.
Agynemut, torolkozot adok.
30 euro ejszakankent/szemelyenkent.
10 percre a belvarostol, biciklikolcsonzes a kozelben.
info:jrMaja@online.nl, +31650532294