Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

OLCSO MAGANSZALLAS AMSTERDAMBAN

jmarti42, 2012. március 24. 10:57
10 percre a centrumtol szoba turistaknak konyhahasznalattal kiado.Wifi van.info:jrMaja@online.nl
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (10 találat)
koncztibor, 2019-03-04  19:05
Nagyon jól éreztük magunkat Amszterdamban, szép hétvégét töltöttünk ott. Marta lakása tiszta, otthonos, minden zökkenőmentesen zajlott. A lakás remek környéken van, pár perc villamosozással minden megközelíthető! Ha újra mennénk, ismét ezt a szállást választanánk!
szabinavagyok, 2017-04-27  14:53
Csodaszép szállás biztonságos, szép környéken, közel a belvároshoz(10-12 perc villamossal). A reptérről is könnyen megközelíthető. A közelben étterem, kávézó, piac, kisbolt. A szállás tágas, tiszta,kényelmes 4 főnek is+ tele van pozitív energiával, jó volt ott lenni. Márti kedves és segítőkész. Tele van szeretettel, és olyan kisugárzása van, hogy a vendég egyből tudja a lehető legjobb helyre érkezett Amszterdamban. Köszönöm szépen a családom nevében is a szálláslehetőséget. Nagyon jól éreztük magunkat. Szívből ajánlom mindenkinek! :-)
Tomatom, 2016-09-06  19:04
Helló Márta!
Nemrég érkeztünk haza, sok emléket szereztünk a szállás szuper volt, a közlekedés szintén.
Biztos, hogy találkozunk még!
Varga család
dancsika, 2016-09-06  18:45
Kedves Márta!
Köszönünk mindent, a szállás remek volt, Nagyon jó volt a közlekedés a látnivalókhoz- Sokat segített mindeben. Éva
Paptag, 2014-10-12  13:00
Érdeklöknék ,hogy 2 felnött és egy 3 éves babának is meg felel a lakás párnapi ottlét.
elöre kösszi
Erzsoka, 2013-03-26  14:31
Sziasztok!
Csatlakozom az előttem szolokhoz. Nagyon jól éreztük magunkat a Barátommal. A lakás nagyon jó környéken van. Biciklivel 10 perc alatt bent voltunk a belvárosban. Az ár is megfelelő.
Mindenkinek bátran ajánlom!
Zsóka
sarosi.kata, 2012-07-25  21:50
sziasztok!
mindenkinek csak ajanlani tudom, a kozpont nagyon kozel van, a szoba szep, tagas es nagyon tiszta.
Jo a kornyek, a haz gyonyoru.
Nagyon jol ereztuk magunkat.

Kata
bmt14, 2012-04-02  21:52
Én már kétszer is megszálltam itt és csak megerősíteni tudom az előző komentet.
Tényleg nagyon hangulatos, tágas a szoba, jó a környék, és nagyon könnyen megközelíthető.
Sokkal jobban megéri, nem csak anyagilag, mint akár egy olcsóbb hotelszoba.
avaclav, 2012-04-02  18:49
Buon giorno!

Csak ajánlani tudom a Hölgyemény (jrMaja@online.nl) által kínált "létesítményt".
A fotók absz. hitelesek, minden ízléses, minden négyzetméter tiszta, az épület kerékpár nélkül is pillanatok alatt elérhető a központtól gyalog vagy villamossal. Az utca központi elhelyezkedése ellenére/mellett csendes, szívesen élnék ott.

Mi nagyon örültünk a lehetőségnek, ezúton is köszönöm az akkori gyors reakciót, illetve kedvességet.

Arr.
Gábor
jmarti42, 2012-03-24  11:07
Tagas szoba konyhahasznalattal turistaknak kiado. Wifi van.
Agynemut, torolkozot adok.
30 euro ejszakankent/szemelyenkent.
10 percre a belvarostol, biciklikolcsonzes a kozelben.
info:jrMaja@online.nl, +31650532294