Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Norvégia

mottaker, 2005. január 11. 19:25
Norvégia nem csak Európa leggazdagabb országa, hanem a természet kincseivel bőségesen elhalmozott vidék. Csodálatos fjordok, hegyek, vízesések, fehér éjszakák, szigetek, tisztaság és érintetlen élővilág. Ez a közeg adta az inspirációt többek között Grieg, Tolkien, Munch és Ibsen számára. Ez a föld a trollok és az áz istenek hazája, az óészaki mitológia bölcsője.

A repülőjegy Oslóba 25 ezer forint, de sajnos a norvég árak, legyen szó szállásról vagy étkezésről, közép-európai szemmel nézve elképesztően magasak.
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (8 találat)
capuccino, 2013-01-30  17:31
NEM JO AZ EMAIL CIMED!!
"ildo23@...." irtam neked, es vissza jott. Ha erdekel Norvegia, es keresel tarsat, irjal te.
Iren
capuccino, 2013-01-30  17:16
Hello mindenki! eppen most adtam hirdetes, uti tarsat keresek NORVEG FJORDOK-hajoval.Nem igen vagnek neki egyedul,de ha van vallakozo aki hatizsakkal- vegig jarnank Norvegiat- jelentkezzetek, nekem van tapasztalatom, de egyedul nem mennek. Fapados jaratokkal oda-vissza, a tobbi meg oldhato, en egyedul be jartam ESZAK EUROPAT a nyaron, 22 nap alatt 4 orszegot! Szuper - hodjetek el. Mar joval 50 felett vagyok, de utazni imadok! harmonija55@gmail.com jelentkezzetek- udv
Zsofikus, 2012-04-27  11:02
Sziasztok,
Tudnátok segiteni, hogy mivel érdemesebb utazni Oslóból a Valle és az Odda nemzeti parkba majd vissza Oslóba? 2 hétre mennénk nyaralni, de egyelőre nem találtunk hasznos oldalakat.
Aki járatos a dologban, légyszives irja meg, hogy melyik a kifizetődőbb, esteleg küldhettek linket is autóbérlésre és szállásfoglalásra Osló és a nemzeti park közelében. Szállásnál nincsenek nagy igényeink.

Köszi!
szabola, 2006-05-20  11:33
www.norwegian.no
Ez a fapados norvég légitársaság web címe. Árak és időpontok elérhetőek.
Ildo, 2006-04-02  10:11
"Mottaker" !

Az előbb hozzád szóltam, csak a másik fölé tette be a rendszer.

Ildo
Ildo, 2006-04-02  10:10
SZIA!

Egyedül mész norvégiába?
Nekem sajnos nincs még útitársam.
Repülővel mennék, Oslo (autóbérlés), majd Trondheim és Alesund.
Egyenlőre csak pár napra tervezem a köztudottam borsos árak miatt.
mail: ildo23@t-online.hu

Ildo
Edinatfe, 2005-10-23  15:45
Ha valaki meg tudná mondani, hogyan tudok eljutni repülővel Oslóba, úgy értem, melyik légitársaságnak megy oda gépe Budapestről - télen -, akkor azt megköszönném.
mottaker, 2005-01-11  19:27
Nyáron Norvégiába készülök, ha valakinek van turisztikai szemmel hasznavehető információja, ossza meg a közzel, én is ezt fogom tenni:)