Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Jordánia

cserukka, 2003. június 06. 16:25
Sziasztok! Én tavaly jártam Jordániában és valami csodálatos volt. az idén is készülök vissza, ezért is hoztam létre ezt a fórumot. Minden infó, apró érdekesség érdekelne (a szokott látványosságok természetesen már megvoltak). Valamint ha idetéved plyan kalandvágyó Mber, aki hezitál, hogy menjen-e Jordániába, vagy sem.. nos én állok rendelkezésére, ha személyes tapasztalaton alapuló infóra van szüksége.
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (37 találat)
jordania90, 2012-02-29  19:49
Én jordániában élek, ha valami kérdésetek van irjatok bátran vagy nézzétek meg a www.jordaniautazas.com oldalt, mert ott rengetek fontos információt találhatsz egy jordánia utazással kapcsolatban!
kittysilver, 2006-02-26  18:54
Hello!
Ha megint Jordaniaba erkezel, akkor ajanlom szamodra Eilatot,
mely a Voros-Tenger masik partjan helyeszkedik el. Jordaniaval
szemben. Tudok magyar idegenvezetest, igy jartam vegig Izraelt.
Ha ez erdekel, vannak szemelyes tapasztalataim
Udv.: Heni
kittysilver, 2006-02-23  22:13
Sziasztok! Tavaly vegre eljutottam a baratnoimmel Jordaniaba! Eloszor csodasnak tunt cak bulizasi lehetoseg nem igen akadt,szoval kezdett uncsiva valni a csodanyaralas.Viszont veletlenul osszefutottunk egy eilati programszervezovel,es allitom nem bantam meg.Ajanlott ott egy ket helyet ott,es az izraeliek is nagyon kedvesek,es tuti partikat csinalnak....Es olcso! Ajanlom mindenkinek!
utitarsatkerese, 2006-02-01  11:41
Szia!22 éves lány vagyok.Legszívesebben lemennék a térképről,de nincs kivel.Ezúton keresek lány útitársat((csak útitársat))július-augusztus körüli,külföldi nyaraláshoz.Az úticélt megbeszéljük.utitarsatkeresek@vipmail.hu
utitarsatkerese, 2006-02-01  11:40
Szia!22 éves lány vagyok.Legszívesebben lemennék a térképről,de nincs kivel.Ezúton keresek lány útitársat((csak útitársat))július-augusztus körüli,külföldi nyaraláshoz.Az úticélt megbeszéljük.
ritaka, 2005-07-21  23:32
sziasztok
a párommal szertnénk menni aug végén, sok kérdés merül fel bennem.Előre is köszönöm ha valaki segít.
Először is lejjebb mennek e az árak ha az utolsó percben választunk utat..kedvezőbb e.
Másodszor mennyi pénzre készüljünk a szálláson, illetéken repcsijegyen kivül.Költő pénzre gondolok, semmi extra igény..
Ha csak reggeli van egy utazásban ki mit eszik, a helyi kaját?nyugodt szívvel vegyek bármit?
Arika, 2005-07-14  11:16
Sziasztok! Elvileg mi szeptember elejére tervezzük a nyaralást, hogy elviselhető legyen a meleg. Érdeklődni szeretnék, hogy volt-e valaki közületek a Dweik Hotelben? És hogy elfogadható minőségű-e, vagy próbáljunk meg valami drágább hotelt?? Előre is köszönöm a választ!
Johny, 2005-06-19  15:22
Sziasztok !
Én most jöttem haza Jordániából, ahol egy álom hetet töltöttem. Fenntartásokkal mentem el a sok ellentmondó e-mail alapján, de most már tudom, hogy kár volt gondolkodnom az utazáson, és mégis jó, hogy rászántam magam. Taxival utaztuk be az országot, és sok szép csodás dolgot láttam. Az ottani emberekben tisztaszívű és jó barátokat ismertem meg. Ha valaki érdeklődik, szívesen válaszolok a kérdéseire. De ne gondolodjatok, menjetek !! Csodás lesz. Taxist is tudok ajánlani.
Johny, 2005-06-19  15:18
jordánia
Kriszti@, 2005-04-29  18:49
Meg valami, Mohamednek lehet e-mailt is irni a kovetkezo cimre: mohd_attalah71@yahoo.com