Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Abbázia + RCI HELP!!!

Holly, 2003. február 05. 23:15
Kérek mindenkit, aki ismeri ezeket a cégeket és hasznos információkat tud segítsen!!! ÁTVERÉS???
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (80 találat)
gigantoman, 2011-03-08  14:47
mobilcon:
Üdülőjogok másodkézből...
http://www.timesharing.hu/
Meg kell próbálni, talán Ők eladják.
mobilcon, 2011-01-02  18:44
szeretném eladni Club Abbazia E71 23.heti üdülési jogomat.
4 fős, piros hét
koffer, 2010-09-23  14:58
abbazia68
Jólenne ha valaki tudna segíteni. Vlahol az egyik fórumon már olvastam, hogy sikerült neki eladnia a jogát. Kérem,segítsen, akinek sikerült eladnia az üdülés jogát, írja meg a cég nevét elérhetőségét!Abbázia keszthelyem van.
kissja74, 2010-07-07  17:07
engem érdekelne, hogy ha a topik címe abbázia+rci, akkor egyéb cégeket miért itt szíd mindenki összemosva azokat az rci-vel?

voltam én is olyan előadáson, ahol füredi narancssárga hetet akartak eladni 2 milliáért, de az nem rci volt, meg nem is abbázia.

részemről az rci-vel egyébként nincs gondom, kétszer voltam "velük" eddig londonban, jövőre szándékozom harmadszor menni.

abbázia az más kérdés, 100km-ről sötétben ellenszélben is látszik rajtuk, hogy egyszerű vidéki emberek (az ügyintézők), bonyolultabb problémák megoldásához birkatürelem kell.
jakabgne, 2010-06-08  10:38
Eladnám Dobogómajori 2 hetes 36-37 -ik heti üdülési jogomat ki tud nekem segiteni. Hol kezdjem?
tandor, 2010-05-16  20:22
Az ABBÁZIA a hetek értékének megfelelő részvénycsomagokon felül ötszörös mennyiségő zártkörben bocsátott ki részvényt azaz a hetek tulajdonosai kisebbségbe kerültek!
Az első körben kibocsátott részvényekért a szálló 20%-át vették meg!
Aki akár önhibáján kívül nem fizeti be a fenntartási díjat attól elveszik a heteit, amit 99 évre vett meg!
Csak az vegyen ilyen üdülési jogot aki szeretne bosszankodni.
Várom a károsultak jelentkezését, hátha többen többre megyünk tandor@mailbox.hu
adinka, 2010-03-21  13:17
Sziasztok, akiket becsapott, átvert a cég, kérem ide jelezze!
hch_becsapottak@hotmail.com
Fontos lenne, ha összegyűlnénk mi, akiket becsapott a HCH, és tennénk valamit!!!
delsten, 2010-03-16  00:00
Sziasztok!

Én az üdülési jog tulajdonosainak elégedettségéből írok szakdolgozatot! Megtennétek nekem, hogy aki rendelkezik üdülési joggal, egy rövidke kérdőívet kitöltötök! Köszönöm szépen!

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/291953583/
brandboy, 2010-01-21  12:05
Jó, hogy van ez a topic, mert ma majdnem elmentem gyanútlanul egy ilyen szarságra.
Krammer, 2009-11-21  12:12
Sajnos szerintem átverés! Ebben az országban minden következmény nélkül kirabolhatják a sajnos jóhiszemü, becsületes, tisztességes embereket JOGI segítséggel. Nálunk a jog a tisztességtelen embereket védi és minden lehetőséget megad nekik. Nekünk sajnos lehetőségünk sincs védekezni. Még soha nem kaptam értesítést közgyúlésről, mire megtudom, már vége is van. Sajnos elveszik az üdülőjogot, ha nem fizetjük a fenntartási költséget, pedig igénybe sem vesszük. Ez az üdülőjog egy nagy csalás. A fenntartási költségből elmehetek bárhová és nem kell befizetnem a több százezer forintot. Igaza van annak, aki azt állítja, hogy pofátlanok, bunkók. Sajnos én is tapasztaltam. De hát a jóhiszemüségünk áldozatai vagyunk. Nem akarom elhinni, de sajnos így van, hogy minket nem véd meg senki. Nekünk nincsenek jogaink.