Tel.: 06 30 343 4343 Mail: info@nagyutazas.hu Nyitva: H-P 9:00-17:00

Új-Zéland

doktorviktor, 2002. július 16. 13:12
Augusztus elején állítólag indulok ÚZ-ra dolgozni! Minden tapasztalat, és minden megoldás érdekel.
Ha hozzá szeretne szólni a témakörhöz, kérjük előbb jelentkezzen be a jobb felső sarokban található "Belépés" gombra kattintva!
Hozzászólások (11 találat)
nefelejcs16, 2009-12-08  20:46
Sziasztok!

Néhány hete érkeztem vissza Új-Zélandról némi dollár készpénzzel, mivel az utolsó kint töltött napok egyikén sikerült csak eladnom az autómat és ott már nem volt időm átváltani. Ha valaki mostanság tervezi, hogy Új-Zélandra utazna és szüksége lenne készpénzre, akkor a dollár jelenlegi középárfolyami értéken megvásárolhatja tőlem. Érdeklődni az e-mail címemen lehet:

nefelejcs16@gmail.com

Köszönöm
Üdv.
Nefelejcs
v.rules, 2006-05-08  22:46
Hahó mindnenkinek!

Előző hozzászólóval ellentétben nekem nagyon tetszett az ország, az emberek jófejek voltak, segítettek, a sok külföldi is jófej volt körülutaztam az országot, azóta is odavagyok meg vissza.

Olvasok néha NZ-s fórumokat, hát a sok hülyeség között azé vannak egy páran akik látszik, hogy tudnak valamit, na TITEKET szólítalak meg VALAMIT TUDÓK, ugyanis információs honlapot csinálok az országról, utazástól hírekig, munkavállalástól árakig, de minden blefér képek sztorik fimek könyvek....

Partnereket keresek a klubba --voltál, viiszavágysz, vissza is mész, addig is találjuk ki együtt MO első NZ honlapját-- welcome!

v.rules@yahoo.co.nz
v.rules
figyelj, 2006-03-27  20:47
Helló mindenkinek! Jóindulattal szólok mindenkinek, aki ebbe az országba készül, jól gondolja meg mit csinál! A férjem 3 barátjával most jött haza, gyakorlatilag 5 nap alatt megjárták oda-vissza. A repülőtereken kívül mást nemláttak. Az országba be se engedték őket, pedig minden előírásnak megfeleltek aminek egy túristának meg kell felelni. Konzuloktól segítséget ne várjatok. A kinti azt mondta , hogy tele van a hócipője a magyarokkal, mert csak a baj van velük. Tette ezt a kijelentést tiszta magyar kiejtéssel, és az egyik leggyakoribb m. vezetéknévvel. Tehát azt engednek be csk akinek vízuma van , azért mert a magyar már ott is le van írva.
bigorka, 2006-03-03  12:48
Hello mindenki!!

En egy csaladtagomat szeretnem kiutaztatni valamikor a nyaron, de nem tudom, hogy indul e akkor ut??? Koszi a segitseget elore is!
amonre, 2006-02-22  13:04
Heló mindenki! Családostól szeretnék kitelepülni Új Zélandra.Ha tudtok ilyesmi pályát ,kérlek segítsetek !Köszi Gabesz
Sandro, 2003-09-25  10:02
HY!! szertnem a kozvetlen kapcsolatot felvenni azzal aki jelenleg NEW ZELAND azonbelul barmelyik varosaban el .
7 honapja elek Sydney -ben, es szeretnek tovabballni nem mintha itt rossz lenne de kivancsi vagyok es hajt a kalandvagy.a leveleket varom a kharon@freemail.hu cimre !!Koszonettel
gevi, 2003-07-15  12:22
Kata!
Ha meg mindig nem jutottal elorebb,ird be a vizsla keresojebe ezt:aucklandi magyar fiatalock.Ott mindent megtalalsz majd.Udv Evi
volgyikat, 2003-02-21  18:44
minden munkalehetőség érdekel mind férfiak mind nők részére munakajánlatok te mit fogsz kinn csinálni?
Üdv :kata
volgyikat, 2003-02-21  18:36
sziasztok engem is nagyon érdekel ez a csodálatos ország, én is ki szeretnék költözni.Érdekel minden N.Z.-dal kapcsolatos téma! Vizum, munkaválalás, letelepedési lehetőségek. Ha tudtok valamit írjatok Köszi! :Kata
davey, 2002-08-11  01:00
Az egyik haverom igen. Azóta teljesen odavan és oda szeretne kiköltözni. Tiszta nyugi a hely, gyönyörü természeti adottságokkal, egyedi élővilággal. Van fekete meló is, az informatikát (ott is) megfizetik...Én Sydney-be készülök, ha valaki esetleg informálna, megköszönném...